ceny upravuju ve třech kategoriích
PORTRÉTY | REPORTÁŽ | SVATBY
Portréty 
Záleží jestli jsi sám, potřebuješ nafotit kapelu, nebo celou firmu.
Startovní cena začíná na 3500,-. Při této variantě můžeme fotit hodinu až dvě a dostaneš všechny fotky, které vyjdou. Za nic nedoplácíš, dostaneš full set. Nesnáším balíčky, který ti nabídnou ostatní fotografové ...
Cokoliv nad rámec je pak o individuální domluvě, tak se neboj napsat, ať to spolu můžeme probrat.


______________


EVENT REPORT 
Ať už chceš zachytit firemní večírek, backstage natáčení, vernisáž, nebo zachytit dokument o projektu, budu tě stát 2800,- na první hodinu a 1200,- na každou další započatou. Takže v případě čtyřhodinovýho focení reportu tě to ve výsledku vyjde na 2800 + 3600 = 6400,-


______________SVATBY
Svatby jsou různě náročný, dlouhý a daleko. Proto mám tři balíčky, který by měly pokrýt většinu svatebních konceptůTajná/malá svatba. Možná se teď směješ přívlastku "tajná", ale divila by ses kolik takovejch svateb už mám za sebou. Balíček zahrnuje 4h focení včetně portrétního. Získáš 150+ fotografií ve webovým i tiskovým rozlišení. Jednoduše všechny, který vyjdou. Žádný kompromisy.
Cena: 10 000,-


IDEÁLNÍ SVATBA je balíček, kterej zahrnuje 8h focení včetně portrétního. Od příprav nevěsty až po nějakou tu tancovačku. Samozřejmě do chvíle, kdy je to ještě bezpečný. Jestli rozumíš. Získáš 300+ fotografií ve webovým i tiskovým rozlišení.  Jednoduše všechny, který vyjdou. Žádný kompromisy.
Cena: 22 000,-


Ultragiga svatba je balíček, kterej si zvolíš, pokud mě chceš vzít na svatbu do zahraničí, na měsíc a nebo chceš, aby tvoje svatba trvala několik dní v kuse. Jednoduše řečeno se počítá s více jak osmi hodinami focení, nebo jinou zapeklitostí. Pokud by tvůj svatební plán měl být o to víc divokej, tak se už zase dostáváme k individuálnější dohodě. Získáš 500+ fotografií ve webovým i tiskovým rozlišení. Jednoduše všechny, který vyjdou. Žádný kompromisy.
Cena: 32 000,-Fotky pak po každý svatbě dostaneš na cloudu do tří dnů, jen v ojedinělejch případech si na ně budeš muset počkat do týdne (a o tom bych ti řekl předem).

Jako bonus po domluvě na jakoukoliv svatbu vozím Instax mini/Square, kterej nechávám volně v průběhu svatby. Hradíš si pak jen spotřebu filmů.Ať si vybereš co si vybereš, vždycky se se svatebčany před svatbou sejdu na kafe, kde probereme všechny detaily.
A pokud by ti nevyhovoval žádný z těchto balíčků, tak se jednoduše neboj napsat a určitě se domluvíme i jinak


A pokud se pořád nemůžeš rozhodnout, jestli chceš mě, tak se koukni na mý svatby tady:

KUCSA PRAGER

ELFMARK WILLIAMS

RANDOM WEDDING SESSION

Back to Top