Nedávno jsem se bavil s @hajek_jonas o těch všech fotkách a kurzech. Vlastně došlo na to, že možná není zřejmý co na nich děláme a co je jejich cílem. Moje tvorba se totiž ubírá ve dvou směrech✌️. Ten první je ten, kterej teď poslední dobou dost prezentuju - motá se okolo vlastních snapů, který mi maj udržovat vzpomínky a ten druhej je zas o takovejch těch vymazlenějších portrétech, který najdete třeba tady v tomhle postu ⤵️

this pic is link

No a to je vlastně něco, co asi není moc dobře jasný. Tak jsem si řekl, že to tady rozepíšu. 
Jasný - samozřejmě že snapy mě bavěj asi víc, ale moc rád se taky pozastavím nad něčím, s čím se dá trochu vyhrát. A na kurzech se věnujeme spíš právě tomu.
Každej kurz se dá říct je jinej. Hodně se přizpůsobuje účastníkům - každe má jinej zájem, někoho zajímají snapy, někoho zajímají vymazlený portréty. Někdo si neví rady v komunikaci s modelem, někdo si neví rady se světlem, nebo pózama. 
Takže proto je to pokaždý jiný a je dobrý si uvědomovat ty dva směry. Snapshot - momentka vs. vyumělkovanej portrét. Oboje má co do sebe. Jedno je dost technický až puntičkářský, to druhý je zase úplně svobodný. 
Takže tak - co baví vás? 🧐
Snapshoty, nebo spíš hezký portréty vedený k dokonalosti? A co by vás zajímalo na workshopu? To, nebo tamto? Nebo je to něco jinýho? Postpro? Komunikace s modelem? Komunikace s někým, kdo se nikdy nefotil? Jak ovládnout světlo? Jak fotit v ostrým slunku? Napište mi to na Instáči do zprávy, nebo pod tenhle post, kterýho se to týká.

Džounas, díky za otevření tohodle tématu. Carol dík za modelkování. Škodo, dík za produkci, Pumo, dík za hadry 💛

full set up here | its a link

You may also like

Back to Top